سانیار چیست؟
سانیار نرم‌افزار جامع پذیرندگان شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد است که به کمک آن پذیرندگان می‌توانند وضعیت درگاه‌های پرداخت خود را مدیریت کنند و با شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در ارتباط باشند. علاوه بر خدمات مرتبط با درگاه‌های پرداخت و تراکنش‌ها، خدمات ارزش افزوده متنوعی که شرکت برای پذیرندگان خود در نظر گرفته است از طریق این نرم‌افزار ارائه می‌شود.

 

پس از دانلود نرم افزارسانیار، جهت فعالسازی آن، با شماره پشتیبانی ٠٢١٤٤٨٩٧١٥٣ و یا امدادمشتریان شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانین از طریق شماره واتساپ ٠٩٣٧٧٥٨٧٢٤٧ جهت فعالسازی اقدام کنید.

باشکاه نگین تمدن زندگی چیست؟
شرکت نگین تمدن زندگی همواره در تلاش است تا خدمات و پشتیبانی خود را به مشتریان به بالاتر سطح کیفی ارائه دهد. اپلیکیشن باشگاه نگین تمدن زندگی ویژه مشتریان این شرکت می باشد.

 

پس از دانلود نرم افزار باشگاه نگین تمدن زندگی، جهت فعالسازی آن، با شماره پشتیبانی ٠٢١٤٤٨٩٧١٥٣ تماس حاصل فرمایید.

گزارش گیری آنلاین

با استفاده از سانیار می‌توانید گزارش فروش خود از طریق کارتهای شتابی و کیف پول را به صورت آنلاین در هر زمان و هر مکانی دریافت نمایید

پشتیبانی حرفه ای

شما می‌توانید انواع درخواست‌های پشتیبانی نظیر اعلام خرابی دستگاه ، اعلام مغایرت و ... را ثبت و همچنین وضعیت آن ها را پیگیری نمایید.

پرداخت بدون کارت

با استفاده از امکان پرداخت QR کد مشتریان شما می‌توانند بدون استفاده از کارت و تنها با اسکن کد شما وجه خرید را پرداخت نمایند.

نگین تمدن زندگی
ارسال از طریق واتساپ